Asistent vanzari

(magazin lenjerie intima)

Cautăm persoane dinamice, serioase, cu spirit de inițiativă, pasionate de fashion care doresc o pozitie de asistent vanzari intr-un magazin de lenjerie intima de top in Bucuresti si in Timisoara.

Candidatul ideal

• abilități de comunicare și de lucru în echipă;
• orientare către client;
• entuziam și motivare;
• disponibilitate și mobilitate.

Responsabilități:

• participă activ la vânzarea produselor în concordanță cu strategia de vânzări;
• oferă o experiență pozitivă și prietenoasă angajând clienții prin conversații și sfaturi, furnizează informații detaliate despre produse;
• menține standardele vizuale conform cerințelor de brand și asigură nevoile de aprovizionare ale magazinului;
• asigură curățenia în spațiul de lucru, păstrează permanent depozitul organizat și accesibil pentru maximizarea vânzărilor.

Program de lucru: 3 ture in intervalul 08:00/09:00 – 22:00/23:00.

Ofertă:

• salariu net cuprins intre: 1.840 -2300 Ron in primul an,
(2070 2500 lei dupa 1 an de lucru);
• prime semestriale pentru realizarea targetului pe magazin;
• discount la achiziționarea propriilor produse;
• uniformă de lucru care include produse din noile colecții;
• abonamente medicale Sanador (un set de analize uzuale anual, discounturi la servicii si interventii).

Va rugam sa completati un formular de aplicare job. Persoanele care se potrivesc cerintelor angajatorului vor fi contactate telefonic pentru stabilirea unui interviu.

Va uram mult succes!

  • Facebook Black Round