Asistent vanzari -disponibil la deplasari

(magazin lenjerie intima)

Cautam persoane ambitioase, cu spirit de initiativa, mobilitate si dorinta de promovare. Daca te-ai hotarat sa iti faci o cariera in acest domeniu si aspiri la o pozitie de Manager de magazin, acum ai ocazia.

Compania doreste sa deschida magazine in orasele mari ale Romaniei. In prezent sunt deschise magazine in urmatoarele orase: Bucuresti, Timisoara, Ploiesti, Galati si Constanta.

In momentul de fata orasele vizate pentru deschidere sunt: Brasov(data deschidere Aprilie 2020), Iasi, Bacau, Cluj, Craiova, Braila, Pitesti (nedeterminat).

 Ceea ce trebuie sa faci este sa vii sa lucrezi in Bucuresti pentru o perioada nedeterminata de timp(pana la deschiderea magazinelor in orasul tau), unde iti va fi asigurata gratuit cazarea. In momentul in care magazinul se deschide in orasul tau, te vei intoarce acasa si vei lucra in acel magazin unde vei avea ocazia sa conduci acel magazin.

 Program de mall: 3 ture in intervalul 08:00/09:00 – 22:00/23:00.

Pentru persoanele care locuiesc deja in Bucuresti: Acest job este destinat persoanelor care doresc o sansa de promovare in viitor la pozitia de Manager de magazin si sunt disponibile sa lucreze in oricare dintre punctele de lucru in functie de necesarul de personal din acea perioada.

In momentul de fata sunt deschise magazine in urmatoarele locatii: AFI , BANEASA, ROMANA, PROMENADA, SUN PLAZA, AUCHAN TITAN.

Beneficii:

 • Salariu: 500 Euro Net;

• Bonusuri lunare pentru atingerea targetului: pana la 100 Euro;

• Bonusuri trimestriale pentru atingerea targetului: pana la 50 euro/luna;

• Posibilitate de promovare la pozitia de Manager de magazin;

• Discount la achiziționarea propriilor produse;

• Uniformă de lucru care include produse din noile colecții;

• Abonamente medicale Sanador (un set de analize uzuale anual, discounturi la servicii si interventii).

Cerinte

Candidatul ideal:

 • Disponibilitate la deplasari și mobilitate;

• Abilități de comunicare și de lucru în echipă;

• Orientare către client;

• Entuziam și motivare. Responsabilitati:

 • Participare activa la vânzarea produselor în concordanță cu strategia de vânzări;

• Oferire de experiență pozitivă și prietenoasă antrenand clienții prin sfaturi, conversatii si furnizare de informații detaliate despre produse;

• Menține standardele vizuale conform cerințelor de brand și asigură nevoile de aprovizionare ale magazinului;

• Asigură curățenia în spațiul de lucru, păstrează permanent depozitul organizat și accesibil pentru maximizarea vânzărilor.

Va rugam sa completati un formular de aplicare job. Persoanele care se potrivesc cerintelor angajatorului vor fi contactate telefonic pentru stabilirea unui interviu.

Va uram mult succes!

  • Facebook Black Round