Contabil junior

cu sau fara experienta Sector 2 Bucuresti

Cautam persoane serioase, care doresc sa inceapa o cariera in domeniul contabilitatii.

Daca inca nu ai avut ocazia sa capeti experienta in acest domeniu, acum ai aceasta sansa.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice;
- Cunostinte operare PC, Word si Excel;
- Cunostinte minime de limba engleza;
- Cunostinte legislatie si fiscalitate de baza;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Atentie la detalii, ordonat;
- Abilitati de organizare, capacitate de analiza si sinteza, respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- inregistreaza registre de casa;
- inregistreaza facturi clienti, deconturi;
- importa tranzactiile POS, vanzarile;
- intocmeste registrul de casa centralizat;
- mentine relatia cu responsabilii magazinelor;
- incarcare - descarcare gestiune;
- inregistrare facturi furnizori externi;
- inregistrare mijloace fixe;
- inregistrare diferente de curs valutar;
- alte sarcini din sfera de activitate si din domeniul administrativ.

Beneficii:

- Salariu net 2000 Ron
- Mediu de lucru placut;
- Traininguri;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala pe termen mediu si lung intr-un mediu profesionist si dinamic.

Va rugam sa completati un formular de aplicare job. Persoanele care se potrivesc cerintelor angajatorului vor fi contactate telefonic pentru stabilirea unui interviu.

Va uram mult succes!

  • Facebook Black Round